Strona Główna


Pobieralnia


Galeria


Linki


Szukaj


Kontakt

Menu
Losowa fotografia
Inne
SKKT TREKKINGOWIE
Regulaminy wycieczek
Witamy
Witamy na stronie

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miastku

77-200 Miastko, ul. Wrzosowa 1

tel/fax (059) 857 82 80

e-mail: gmiastko@wp.pl


Imieniny
Dzisiaj jest wtorek 27 stycznia 2015.
Imieniny obchodzą;: Ilona, Przybysław, Aniela, Jerzy, Julian, Przemysław
Aktualności

Zebrania klasowe z rodzicami w Gimnazjum w Miastku
29 grudnia 2015 r. (czwartek) od godz. 16.00


Serdecznie zapraszamy rodziców lub opiekunów uczniów na spotkania z nauczycielami.
23 stycznia 2015

Tydzień Języka PolskiegoW dniach 23-27 lutego w szkole obchodzony będzie Tydzień Języka Polskiego.
Zapraszamy do udziału w konkursach:
23 (pon) Gimnazjalny Mistrz Ortografii;
24 (wt) Konkurs słownikowy "Kto ma bogatszy język";
25 (śr) Konkurs frazeologiczny "Liczby we frazeologii"
a także prezentacja projektu.
Drukuj

14 stycznia 2015

Mamy wybitnych sportowców!


Nasze badmintonistki: Joanna Dorawa, Klaudia Ostrowska, Magdalena Wolska i Aleksandra Szweda zdobyły drużynowo wicemistrzostwo Polski! Składamy wielkie gratulacje i życzymy złota!

Wielki sukces naszych uczniów!


Oliwia Kopowska z kl. III g i Paulina Olejniuk z kl. III d zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego. To nie wszystkie dobre wiadomości: Jakub Rutkowski z kl. III a będzie również reprezentował nasz ą szkołę w finale Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Drukuj

11 stycznia 2015

23. Finał WOŚP - Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyJuż po raz 23. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje wielką zbiórkę pieniędzy. W tym roku "dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów".
23. Finał WOŚP odbędzie się 11 stycznia 2015 roku. Blisko 120 tysięcy wolontariuszy w drugą niedzielę stycznia wyjdzie na ulice wielu polskich miast, aby zbierać pieniądze, które później rozliczane będą w sztabach w Polsce i na świecie. Zebrane pieniądze będą przeznaczone "dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów". Jak podkreśla Jerzy Owsiak, prezes zarządu fundacji: "Każdego roku temat Finału jest w gronie Fundacji pieczołowicie omawiany, a jego wybór uzależniony jest od aktualnych potrzeb w polskiej medycynie. Prowadzimy analizy i rozmowy z lekarzami różnych specjalności, z wybitnymi autorytetami w swoich dziedzinach, ale także w praktykami, którzy na co dzień pracują z pacjentami w szpitalach w całej Polsce. W tym roku postanowiliśmy ponownie zainteresować się oddziałami pediatrycznymi oraz onkologicznymi, aby podtrzymać wysokie standardy opieki medycznej, które udało się, m.in. dzięki wcześniejszym zakupom WOŚP, wypracować. Nie zapominamy oczywiście o seniorach. Już po raz trzeci pochylamy się nad geriatrią, aby także i ludzie starsi mogli dochodzić do zdrowia w godnych warunkach" - czytamy na stronie organizatora.
W akcji biorą udział również uczniowie naszej szkoły.
Drukuj

9 stycznia 2015

Karolina Gizara „Podróż do krainy bananów”W dniu 30.12.2014 r. uczniowie naszej szkoły mięli okazję spotkać się z Karoliną Gizarą – absolwentką Politechniki Gdańskiej, obecnie studentką na kierunku geografia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pasjonatką podróży, fotografii i języków obcych. Od dawna marzyła o podróży do Ameryki Łacińskiej i w roku 2014 udało jej się to zrealizować. Wyjechała samotnie do Kostaryki, a jej planem była przygoda i poznawanie. Spędziła 1,5 miesiąca w Cahuita na wybrzeżu karaibskim pracując w ramach wolontariatu. Poznała więcej miejsc w tym kraju niż nie jeden mieszkaniec.
Tematem spotkania były ciekawostki i opowieści z 5-miesięcznej podróży po dwóch krajach Ameryki Środkowej – Kostaryce i Nikaragui.

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

23 grudnia 2014

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku !!!Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku mamy przyjemność złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w nauce oraz pracy zawodowej.


Nowe zdjęcia w galerii


Przedstawienie bożonarodzeniowe w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Miastku

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<

Przedstawienie bożonarodzeniowe w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Miastku

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

19 grudnia 2014

Apel bożonarodzeniowy


Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To szczególny czas, który spędzimy wspólnie z najbliższą rodziną dzieląc się opłatkiem i śpiewając kolędy. W naszej szkole wchodzimy w atmosferę tego wydarzenia uczestnicząc w świątecznym apelu.

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

19 grudnia 2014

Spektakl profilaktyczny „Uwierz w siebie”


Spektakl „Uwierz w siebie” to porywająca, a zarazem wzruszająca historia Beatki, wrażliwej i uczuciowej uczennicy przedostatniej klasy szkoły podstawowej, którą niespodziewanie dotykają piętrzące się problemy z nauką, co może zagrażać jej promocji do następnej klasy. Głównym źródłem jej kłopotów jest niestabilna i złożona sytuacja rodzinna. Ojciec Beaty, po tym jak stracił pracę, zmienił się w oczach córki nie do poznania. Stale przesiaduje przed telewizorem, na nic nie ma siły, pozoruje zainteresowanie tym, co się dzieje w domu oraz z córką w szkole. Na tle swojego załamania nerwowego zaczyna topić swoje smutki w alkoholu, wypalać coraz większe ilości papierosów i nadużywać środków przeciwbólowych. Beata widząc to, co się dzieje z ojcem, próbuje go wspierać, ale też czuje do niego żal, ponieważ przez jego egoistyczne podejście do życia, jej matka musi pracować dwa razy dłużej i ciężej, przez co rzadko bywa w domu. Na nic zdają się prośby oraz błagania Beaty i jej matki wobec zachowania mężczyzny będącego niegdyś głową tej rodziny.

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

19 grudnia 2014

Nowe zdjęcia w galerii


Kiermasz prac uczniów

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<

Projekt edukacyjny "Jeżdżę z głową"

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

17 grudnia 2014

W krainie bananówW dniu 30.12.2014 r./wtorek/o godz. 10:00 w auli gimnazjum odbędzie się spotkanie ze studentką UAM w Poznaniu, p. Karoliną Gizarą. Karolina zrelacjonuje swoją podróż po Ameryce Środkowej „W krainie bananów”.

    


  

Drukuj

10 grudnia 2014

Rajd Mikołajkowy


W dniu 6.12.2014 r. grupa SKKT ”TREKKINGOWIE” wzięła udział w w pieszym Rajdzie Mikołajkowym i komedii filmowej „Uwolnić Mikołaja”. Trasa tej imprezy krajoznawczo – turystycznej przebiegała przez Miastko – Słupsk - Ustka – Orzechowo Morskie - Zapadłe – Miastko. Celem rajdu było poznanie walorów krajoznawczo – turystycznych OChK „Pas pobrzeża na wschód od Ustki” oraz udział młodzieży w zajęciach edukacyjnych na leśnej ścieżce dydaktycznej „Orzechowska wydma”. Elementem rozrywki był seans filmowy - komedia „Uwolnić Mikołaja” w Multikinie Galerii Słupskiej. Film Smitha jest, przede wszystkim opowieścią o próbie nawiązania więzi między ojcem i synem, na którym dzieci będą mieć sporą rozrywkę, Dużo się tu dzieje – pościgi i magiczne wydarzenia są na porządku dziennym.

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<

Drukuj

1 grudnia 2014

OMNIBUS GEOGRAFICZNY

DLA CIEKAWYCH ŚWIATA, AMBITNYCH I CIERPLIWYCH !!!

• SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ
• ĆWICZ PAMIĘĆ I WYOBRAŹNIĘ
• TRENUJ LOGICZNE MYŚLENIE

INFORMACJA O KONKURSIE: Plik do wydruku (doc)

ZADANIE 4: Plik do wydruku (doc)

ZADANIE 5: Plik do wydruku (doc)

PUNKTACJA OGÓLNA: Plik do wydruku (doc)

ROZWIĄZANIA PROSZĘ ODDAWAĆ DO KOŃCA KAŻDEGO MIESIĄCA P. I. KIEDROWSKIEJ - POWODZENIA!
Drukuj

Strona 1 z 29 1 2 3 4 > >>
Logo szkoły
Patron szkoły
Szkoły Partnerskie
Bad Fallingbostel
Tytuvenai
Kalendarz
Styczeń 2015
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2015
Źródło: MeteoGroup
Język polski
Język polski
Jeżdżę z głową
Jeżdżę z głową
Projekt edukacyjny 11/12
Projekt edukacyjny 11/12
Administrator:markgry Copyright © Gimnazjum Miastko 2011 2623102 Unikalnych wizyt