Strona Główna


Pobieralnia


Galeria


Linki


Szukaj


Kontakt

Nasze gimnazjum
Uczniowie
Rada Rodziców
Szkoła w obiektywie
Losowa fotografia
Inne
SKKT TREKKINGOWIE
Regulaminy wycieczek
Witamy
Witamy na stronie

Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
im. Jana Pawła II w Miastku

77-200 Miastko, ul. Wrzosowa 1

tel/fax (059) 857 82 80

e-mail: gmiastko@wp.pl


Imieniny
Dzisiaj jest wtorek 21 lutego 2017.
Imieniny obchodzą;: Eleonora, Robert, Feliks, Fortunat, Lenka
Aktualności

UWAGA ! ZACZYNAMY!!!


Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie
pn. „EDUKO - podniesienie jakości kształcenia szkół podstawowych i gimnazjalnych w Gminie Miastko”


Rodzaje zajęć:
• zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego
• zajęcia z udzielania pierwszej pomocy „Nie jestem obojętny”

• koło astronomiczno-fizyczne
• koło geograficzne ,,Meteo”

• zajęcia terapeutyczne „Mistrz umysłu”

Regulamin projektu
6 lutego 2017

Projekt Eduko - Szkolenie kadry pedagogicznejW dniu 6 lutego w naszej szkole miało miejsce szkolenie kadry pedagogicznej na temat: „ZACHOWANIA ZASAD RÓWNOŚCI SZANS I NIEDYSKRYMINACJI ORAZ ZASAD RÓWNOŚCI SZANS KOBIET I MĘŻCZYZN”.

Drukuj

1 luty 2017

Ferie na sportowoW dniach 15.01. – 28.01.2017r. w hali sportowej Gimnazjum w Miastku odbył się obóz sportowy młodzików grających w klubie Lechia Gdańsk. W ramach prowadzonych zajęć m. in. rozegrano mecze sparingowe pomiędzy zawodnikami Lechii a uczniami klas mistrzostwa sportowego miasteckiego gimnazjum. Gościnnie rozegrano też mecze pomiędzy Lechią a JFA Przechlewo. Podczas tegorocznych ferii uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli również w XXII Halowym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez ZSP w Łodzierzy. Nasi zawodnicy zajęli w nim I, III oraz IV miejsce.

Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

13 stycznia 2017
Drukuj

10 stycznia 2017

WIELKI SUKCES NASZYCH UCZNIÓW !!!


Czworo gimnazjalistów zakwalifikowało się do Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego na 7. Z rejonu Słupskiego:
1. Dominik Zmuda Trzebiatowski kl. III b – ucz. p. I. Kiedrowskiej (2. miejsce w rejonie Słupskim)
2. Wojciech Mostowski kl. III f – ucz. p. A. Kisielewskiej
3. Dominik Wójtowicz kl. III b - ucz. p. I. Kiedrowskiej
4. Tomasz Kisielewski kl. III a - ucz. p. I. Kiedrowskiej
Gratulujemy i życzymy sukcesów

Drukuj

24 grudnia 2016
Drukuj

22 grudnia 2016

Koncert kolęd w miasteckim gimnazjum20 grudnia 2016 roku przed licznie zgromadzoną publicznością swe talenty wokalne i instrumentalne zaprezentowali miasteccy gimnazjaliści. „Językowy” wieczorek kolęd i pastorałek przygotowany przez uczniów Gimnazjum w Miastku w ramach projektu edukacyjnego wprowadził wszyskich zgromadzonych w świąteczny nastrój. A goście dopisali - popisy wokalno-instrumentalne młodzieży podziwiali zaproszeni goście: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, władze samorządowe oraz dyrektorzy miasteckich szkół. Goście wysłuchali kolęd i piosenek w wielu językach, m. in. ukraińskiej kolędy pt. „Nowa radist stała" oraz w języku angielskim „Oh, come all ye faithful" w wykonaniu Pauliny Prychożdenko. Oliwia Prochoń zachwyciła wszystkich słuchaczy swym delikatnym głosem w piosence „Hallelujah", zaś Patrycja Brzozowska wystąpiła w przepięknej kolędzie pt. „Mizerna, cicha". Niespodzianką okazała się kolęda „Lulajże Jezuniu" po japońsku w wykonaniu Pauliny Graczkowskiej. Swym niezwykłym basowym głosem zadziwił wszystkich słuchaczy Przemysław Liszczak, który zaśpiewał dwie piosenki: „Marry Christmas" oraz „A wczora z wieczora". Kacper Norek i Maria Krzemińska zaśpiewali pogodną piosenkę „Pada śnieg". Jako że Boże Narodzenie to czas niezwykły, to czas, kiedy ludzie się jednoczą a ludzkie serca stają się wrażliwsze i otwarte dla bliźnich, uczniowie ze szkolnego chóru wyrazili to przesłanie w piosence „Jest taki dzień". Uczennice Natalia Kuryś oraz Martyna Źurawik wyraziły przesłanie świąt Bożego Narodzenia w piosence „Znak pokoju". Pamietając o tych, którzy od nas odeszli, Adam Borys zaśpiewał niezwykle nastrojową „Kolędę dla nieobecnych". Podczas występu goście wysłuchali także instrumentalnych wersji znanych kolęd. I tak Maria Kobiec zaprezentowała na pianinie kolędę w jazzowym stylu „Cicha noc", Hubert Zajst zagrał nam na gitarze „Dzisiaj w Betlejem", a Natalia Laska - „Lulajże Jezuniu". Był również czas na wspólne kolędowanie nauczycieli wraz z uczniami, do którego zostali zaproszeni wszyscy goście. Wszystkim wykonawcom wtórował chór szkolny prowadzony przez p. M. Hasulak. Podczas wspólnego kolędowania na scenie pojawił się mikołaj i mikołajka, którzy częstowali gości słodkimi smakołykami, a dodatkową atrakcją były dwa aniołki sypiące z antresoli śnieg. Na koniec prowadzący koncert uczniowie: Hubert Stojanowski i Patrycja Bronk podziękowali wszystkim zebranym gościom za tak liczne przybycie i spędzenie z młodzieżą tego niezwykłego czasu. Projekt edukacyjny został zrealizowany pod opieką, p.Marzanny Hasulak, p.Julity Olejniuk oraz p. Arkadiusza Demki, pod opieką którego uczniowie przygotowali piękną, świąteczną dekorację.

Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

21 grudnia 2016

Gimnazjaliści w Domu Pomocy Społecznej w PrzytockuW związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia uczniowie miasteckiego gimnazjum odwiedzili z kolędą i drobnymi upominkami Dom Pomocy Społecznej w Przytocku. W ramach wolontariatu uczniowie klas I i II przygotowali paczki ze słodyczami, wykonali kartki i ozdoby bożonarodzeniowe dla dorosłych pensjonariuszy DPS-u w Przytocku, zaś uczniowie klas III przygotowali paczki z pluszakami dla przebywających tam dzieci. We środę 21 grudnia gimnazjaliści odwiedzili pensjonariuszy i w imieniu całej społeczności gimnazjum wręczyli im podarunki i pięknie zaśpiewali kolędy. Do kolędowania włączyli się rozradowani pensjonariusze. Za występ serdecznie podziękowali i na pożegnanie obdarowali uczniów własnoręcznie wykonanymi stroikami i choinkami.
Całość akcji koordynowały opiekunki Samorządu Szkolnego – p. Lidia Rekowska oraz p. Aleksandra Wolff. Do występu artystycznego uczniowie przygotowali się pod kierunkiem p. Marzanny Hasulak.
Dyrekcja serdecznie dziękuje całej społeczności Gimnazjum w Miastku - Uczniom i ich Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom za wsparcie tej pięknej akcji.

Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

21 grudnia 2016

Koncert kolędWe środę 21 grudnia uczniowie naszej szkoły wysłuchali pięknego koncertu kolęd w wykonaniu uczniów klas drugich wspomaganych przez szkolny chór. W ten sposób drugoklasiści zaprezentowali przez szkolną społecznością projekt edukacyjny pt. „Wigilijny wieczór kolęd i pastorałek w języku polskim, angielskim i niemieckim”, którego opiekunami byli: p. A. Demko, p. M. Hasulak i p. J. Olejniuk. Niezwykłe popisy wokalno-instrumentalne naszych uczniów wprowadziły wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój.

Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

21 grudnia 2016

Koncert umuzykalniający pt. "Dawnych melodii czar"W dniu 21.12.br. uczniowie naszej szkoły mieli okazję wysłuchać już po raz czwarty w tym roku szkolnym audycji umuzykalniającej w wykonaniu artystów Filharmonii Koszalińskiej, którzy gościli w gimnazjum z koncertem pt. „Dawnych melodii czar”. Tym razem gimnazjaliści poznali słynne melodie z lat dwudziestych i trzydziestych XX w. m. in. hit „Ada to nie wypada” czy „Ach, jak przyjemnie”.

Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

19 grudnia 2016

Kolędowanie w miasteckim Zakładzie Opiekuńczo-LeczniczymW poniedziałek 19 grudnia uczniowie odwiedzili pacjentów dwóch miasteckich Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych w Miastku. Dla seniorów gimnazjaliści przygotowali kartki świąteczne. Odwiedziny zakończyły pięknie zaśpiewane kolędy w wykonaniu szkolnego chóru.
Dyrekcja serdecznie dziękuje całej społeczności Gimnazjum w Miastku - Uczniom i ich Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom za wsparcie tej pięknej akcji.

Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

19 grudnia 2016

Finał Wojewódzkiego Konkursu "Poznaj Niemcy tworząc grę planszową"Uczniowie naszego gimnazjum otrzymali wyróżnienie w finale wojewódzkiego konkursu „Poznaj Niemcy tworząc grę planszową”. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Herdera w Gdańsku. Trzyosobowe zespoły z całego województwa miały za zadanie stworzenie prototypu planszowej gry edukacyjnej, związanej z Niemcami. W finale konkursu wzięło 10 najlepszych zespołów w województwie.
Finaliści z Miastka to uczniowie kl. III b: Martyna Żurawik, Dominik Wójtowicz i Dominik Zmuda – Trzebiatowski. Uczniowie pod opieką swojej nauczycielki języka niemieckiego p. Lidii Rekowskiej stworzyli prototyp gry, którą nazwali "Deustchlandkenner" (znawca Niemiec).
Finał konkursy odbył się 15 grudnia 2016 r. w Gdańsku. Gościem honorowym była pani Ulrike Vogt, która jest konsulem ds. kultury w Konsulacie Generalnym w Gdańsku.

Fotorelacja
Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

Strona 1 z 47 1 2 3 4 > >>
Bip
Bip
Logo szkoły
Patron szkoły
Szkoły Partnerskie
Bad Fallingbostel
Tytuvenai
Eduko
PROJEKT EDUKO
MSO
Miasteckie
Stowarzyszenie Oświatowe
Kalendarz
Luty 2017
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
21 lutego 2017
Źródło: MeteoGroup
Pomóż dzieciom
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Język polski
Język polski
Jeżdżę z głową
Jeżdżę z głową
Projekt edukacyjny 11/12
Projekt edukacyjny 11/12
Administrator:markgry Copyright © Gimnazjum Miastko 2011 5237777 Unikalnych wizyt