Strona Główna


Pobieralnia


Galeria


Linki


Szukaj


Kontakt

Nasze gimnazjum
Uczniowie
Rada Rodziców
Szkoła w obiektywie
Losowa fotografia
Inne
SKKT TREKKINGOWIE
Regulaminy wycieczek
Witamy
Witamy na stronie

Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
im. Jana Pawła II w Miastku

77-200 Miastko, ul. Wrzosowa 1

tel/fax (059) 857 82 80

e-mail: gmiastko@wp.pl


Imieniny
Dzisiaj jest poniedziałek 8 lutego 2016.
Imieniny obchodzą;: Hieronim, Sebastian, Piotr, Jan, Irena, Sylwia, Irmina
Aktualności
FINAŁ KONKURSU
„JEDEN Z DZIESIĘCIU”
ODBĘDZIE SIĘ 5 LUTEGO 2016 R. (PIĄTEK)
NA 5 GODZ. LEKCYJNEJ 11.25 W AULI

29 stycznia 2016

Finał powiatu w piłce ręcznej rozstrzygnięty


W dniu 28.01. br. w Gimnazjum w Miastku odbył się finał powiatu bytowskiego w piłce ręcznej chłopców rozgrywany w ramach XVII Gimnazjady. Reprezentacja miasteckiego gimnazjum zajęła w nim IV miejsce za Gimnazjum w Łubnie (I m.), Gimnazjum w Studzienicach (II m.) oraz Gimnazjum nr 2 w Bytowie (III m.). Trzon drużyny szczypiornistów stanowili: na bramce Marcin Majewski, Mateusz Rudnik, Jakub Konwerski, Jakub Stec, Michał Kapiszka, Patryk Błaszków, Adrian Świrydo oraz Wiktor Gajewski.
Dwa dni wcześniej – 26.01. br. w Tuchomiu odbył się finał powiatu w piłce ręcznej dziewcząt. Drużyna szczypiornistek w składzie: Joasia Dorawa, Ola Szweda, Magda Wolska, Klaudia Nesterowicz (na bramce), Roksana Jaśkiewicz, Oliwia Bulczak i Klaudia Nowak po zaciętej walce również zajęły IV miejsce za Gimnazjum w Tuchomiu (I m.), Gimnazjum w Lipnicy (II m.) oraz Gimnazjum nr 2 w Bytowie (III m.).
Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji sportowej.

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

26 stycznia 2016

Tydzień Języka Polskiego 8-12.02.2016


Społeczność miasteckiego gimnazjum już po raz kolejny przygotowuje się do obchodów Tygodnia Języka Polskiego. Impreza przygotowywana jest przez uczniów pod kierunkiem polonistów. W poszczególne dni gimnazjaliści będą mogli wziąć udział w następujących przedsięwzięciach:
• Konkursach: plastycznym na plakat – okładka wybranego utworu H. Sienkiewicza, literackim na wiersz, fraszkę lub limeryk pt: „Moja szkoła”, recytatorskim - proza H. Sienkiewicza oraz Gimnazjalny Mistrz Ortografii;
• Wystawie poświęconej życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza z okazji 100 rocznicy śmierci;
• Przerwie z audiobookiem – prezentacja wybranych fr. powieści Sienkiewicza podczas długiej przerwy;
• Prezentacji projektów.
W ostatnim dniu podczas apelu organizatorzy imprezy podsumują działania, wtedy też zwycięzcom konkursów rozdane zostaną nagrody.
Drukuj

21 stycznia 2016

Etap gminny XVII Gimnazjady w piłce ręcznej


Reprezentacja Gimnazjum w Miastku w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców wywalczyła awans do finału powiatu. W rozgrywkach gminnych pomiędzy Gimnazjum w Miastku a Gimnazjum w Dretyniu miasteccy szczypiorniści pokonali gimnazjalistów z Dretynia 12:9. Gimnazjalistki z Miastka zaś pokonały zawodniczki z Dretynia 10:0.
Gratulujemy zawodnikom i życzymy im sukcesów w dalszych rozgrywkach!

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

13 stycznia 2016

Audycja umuzykalniająca pt. „Najpiękniejsze musicale”


12.01. br. uczniowie naszej szkoły wysłuchali koncertu pt. „Najpiękniejsze musicale”, w którym zaprezentowali się artyści z Filharmonii Koszalińskiej. Piękne popisy wokalne i instrumentalne przeplatały opowieści prelegenta, który przybliżył młodzieży najsłynniejsze musicale w historii kina.

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

8 stycznia 2016

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej! 24. finał WOŚP w naszej szkole


Jak co roku społeczność naszego gimnazjum włączyła się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze – Ola Szweda, Magda Wolska, Kuba Stec oraz Karol Szczepaniak – zbierali dziś pieniądze, które w tym roku WOŚP przeznaczy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Wielki finał już 10 stycznia 2016r. Dziękujemy wszystkim gimnazjalistom i pracownikom szkoły za wsparcie tej pięknej akcji charytatywnej.


    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

22 grudnia 2015

Spektakl Bożonarodzeniowy i gratulacje dla p. Mariusza Łuczyka


22 grudnia br. społeczność miasteckiego gimnazjum uczestniczyła w pięknym przedstawieniu z okazji świąt Bożego Narodzenia przygotowanym przez uczniów pod kierunkiem p. Joanny Wcisło i p. Sławomira Wolskiego. Przy okazji tej uroczystości dyrektor szkoły, p. Kazimierz Kowalewski w imieniu grona pedagogicznego, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego w imieniu uczniów gimnazjum oraz członkowie Rady Rodziców pogratulowali p. Mariuszowi Łuczykowi, nauczycielowi Gimnazjum w Miastku, awansu na stanowisko Wicewojewody Pomorskiego. Pan dyrektor życzył p. Łuczykowi odwagi w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących Ziemi Miasteckiej. Wyrazy uznania p. Łuczykowi złożył też Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego, p. Jerzy Wójtowicz, życząc mu wielu sukcesów zawodowych.

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

21 grudnia 2015

O tradycjach bożonarodzeniowych w szkolnej bibliotece


W okresie przedświątecznym uczniowie klas I uczestniczyli w zajęciach otwartych na temat zwyczajów związanych z Bożym Narodzeniem. Uczestnicy poznali znaczenie liturgicznego święta, a także historię drzewka bożonarodzeniowego – jednej z najmłodszych tradycji wigilijnych.
Zajęcia uświetniła interesująca wystawa choinek, wykonanych przez uczniów pod kierunkiem p. S.Wolskiego i p. A.Włodarskiego. Uczniowie, tworząc swoje dzieła wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością.


    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

18 grudnia 2015

Gminny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową


Uczniowie z miasteckich szkół mogli pochwalić się swoimi talentem plastycznym i językowym, biorąc udział w Gminnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową w Języku Niemieckim. Organizatorkami ww. konkursu były dwie nauczycielki języka niemieckiego z miasteckiego gimnazjum: Lidia Rekowska i Aleksandra Wolff. Konkurs adresowany był do uczniów Gminy Miastko i przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych: I - dla klas IV-VI ze szkół podstawowych, II - dlauczniów z gimnazjów. Zainteresowanie konkursem przeszło najśmielsze oczekiwania, bo wpłynęło 60 prac z czterech szkół podstawowychi 64 prace z dwóch gimnazjów. Komisja konkursowa dokonała przeglądu i oceny zgłoszonych kartek, których różnorodność i technika wykonania zasługują na uznanie. W ocenie zwracano uwagę na zgodność z tematem, kreatywność, wyobraźnię, estetykę, właściwy format oraz samodzielność wykonania pracy. Nagrodzono 6 osób.
Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:
W I kategorii wiekowejI miejsce zajęła Oliwia Gil ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi, II miejsce – Ksymena Płatek ze Szkoły Podstawowej nr 2, zaś III miejsce – Jolanta Jaśkowska ze Szkoły Podstawowej w Świerznie. W II kategorii I miejsce zajęła Klaudia Stanisławska z Gimnazjum w Dretyniu, II miejsce – Patryk Buza z Gimnazjum w Miastku, zaś III –Zuzanna Napieraj z Gimnazjum w Dretyniu.
W dniu 17.12.2015r. w Gimnazjum w Miastku odbyło się podsumowanie konkursu. Uroczystość uświetnił występ uczennic gimnazjum, które przepięknie zaśpiewały dwie kolędy w języku niemieckim. Dyrektor Gimnazjum, p. K. Kowalewski, wręczył nagrody zwycięzcom, życząc im dalszych sukcesów w konkursowych zmaganiach.

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

18 grudnia 2015

Audycja umuzykalniająca - kolędy


17.12. br. uczniowie naszej szkoły wysłuchali koncertu pt. „Kolędy świata” , w którym zaprezentowali się artyści z Filharmonii Koszalińskiej. Piękne popisy wokalne i instrumentalne przeplatały opowieści prelegenta, który przybliżył młodzieży historię kolęd z różnych zakątków świata.

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

15 grudnia 2015


Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów naszego gimnazjum do udziału w konkursie "Jeden z dziesięciu". Konkurs ten propaguje tematykę bezpieczeństwa i swoim zakresem obejmuje wiedzę z ruchu drogowego, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Materiał, który należy opanować znajdziecie w regulaminie. Atrakcyjne nagrody!!!

Regulamin konkursu

Zgłoszenia u p. A. Włodarskiego i M. Grymbowskiego


Drukuj

14 grudnia 2015

Gimnazjaliści przygotowali Szlachetną Paczkę


Szlachetna Paczka to projekt, który od 15 lat jednoczy Polaków wokół idei mądrego pomagania. Ta piękna idea w tym roku zjednoczyła całą społeczność miasteckiego gimnazjum, która przygotowała dedykowaną Paczkę dla potrzebującej pomocy Rodziny. Całą akcję koordynowały opiekunki Samorządu Szkolnego: p. Aleksandra Wolff z pomocą p. Lidii Rekowskiej. Pomoc i zaangażowanie gimnazjalistów w spełnienie marzeń potrzebującej Rodziny przerosły najśmielsze oczekiwania.
Za wyjątkową szczodrość, hojność, ofiarność, wielkoduszność i życzliwość Dyrekcja Gimnazjum w Miastku z całego serca dziękuje Gimnazjalistom i ich Rodzicom oraz wszystkim Pracownikom gimnazjum.

    

Zapraszamy do oglądania zdjęć >>zobacz<<
Drukuj

Strona 1 z 40 1 2 3 4 > >>
Bip
Bip
Logo szkoły
Patron szkoły
Szkoły Partnerskie
Bad Fallingbostel
Tytuvenai
MSO
Miasteckie
Stowarzyszenie Oświatowe
Kalendarz
Luty 2016
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29          
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 lutego 2016
Źródło: MeteoGroup
Pomóż dzieciom
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Język polski
Język polski
Jeżdżę z głową
Jeżdżę z głową
Projekt edukacyjny 11/12
Projekt edukacyjny 11/12
Administrator:markgry Copyright © Gimnazjum Miastko 2011 3787448 Unikalnych wizyt