Dzisiaj jest czwartek 19 października 2017.
Imieniny obchodzą;: Pelagia, Piotr, Ziemowit, Jan, Paweł, Izaak, Michalina, Michał
19 października 2009
Uwaga
W dniu 21.10.2009 r. o godz. 14.10 odbędzie się praktyczny egzamin na kartę motorowerową. Realizacja egzaminu uzależniona jest od pogody. Jeśli złe warunki atmosferyczne nie pozwolą na dokonanie egzaminu w/w dniu, to kolejnym terminem jest 22.10.2009 r. o godz. 14.10.
Szkoła nie zapewnia motorowerów do przeprowadzenia egzaminu!

Jeżeli warunki pogodowe nie pozwolą na przeprowadzenie egzaminu, wówczas część praktyczna zostanie przeprowadzona w możliwie dogodnym terminie na wiosnę 2010 r.

16 października 2009
Z okazji 31-ej rocznicy wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Apostolską, w naszym Gimnazjum, noszącym imię naszego wielkiego rodaka, odbyły się uroczystości związane z patronem szkoły oraz IX obchodami Dnia Papieskiego. Tegoroczne hasło uroczystości: „Jan Paweł II - Papież Wolności”.
2 czerwca 1979 r., po oficjalnym spotkaniu z Edwardem Gierkiem, Ojciec Święty odprawił mszę na placu Zwycięstwa. Wypowiedział wówczas słowa, które miały zmienić bieg historii: „Nie sposób zrozumieć dziejów narodu polskiego - tej wielkiej tysiącletniej wspólnoty, która tak głęboko stanowi o mnie, o każdym z nas – bez Chrystusa. Jeślibyśmy odrzucili ten klucz do zrozumienia naszego narodu, narazilibyśmy się na zasadnicze nieporozumienie. Nie rozumielibyśmy samych siebie. I wołam ja, syn polskiej ziemi, a zarazem ja, Jan Paweł II papież, wołam z całej głębi tego tysiąclecia [...wołam wraz z wami wszystkimi: Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi. (...) Musicie być mocni tą mocą. którą daje wiara! Musicie być mocni mocą wiary! Musicie być wierni! Dziś tej mocy bardziej wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów. (...) Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć".

12 października 2009
Uwaga
W dniu 15.10.2009 r. o godz. 14.10 odbędzie się praktyczny egzamin na kartę motorowerową. Realizacja egzaminu uzależniona jest od pogody. Jeśli złe warunki atmosferyczne nie pozwolą na dokonanie egzaminu w/w dniu, to kolejnym terminem jest 16.10.2009 r. o godz. 12.30.
Szkoła nie zapewnia motorowerów do przeprowadzenia egzaminu!

12 października 2009
W galerii zostały dodane zdjęcia z V Jesiennego Rajdu Śladami Jana Pawła II do Nowej Brdy. Rajd ten jest jednym z etapów obchodów Dnia Patrona w naszym Gimnazjum. >>zobacz<<

6 października 2009
Uwaga!!!
W dniu 7 paźdzernika (środa) o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami.
Serczecznie zapraszamy rodziców do skorzystania z możliwosci indywidualnego kontaktu z poszczególnymi nauczycielami, aby poznać ich opinię o zaletach, możliwościach i ewentualnie niedociągnieciach swoich dzieci.

5 października 2009
W dniu 3 października uczniowie naszej szkoły wyjechali do Bożanki, aby poszerzyć swoje wiadomości z ichtiologii (dział zoologii zajmujący się rybami). Zobaczyli jak wygląda w praktyce hodowla ryb. Zdjęcia z tej wyprawy możesz zobaczyć w galerii. >>zobacz<<

1 październka 2009
W galerii dodano zdjęcia z wycieczki do Biskupina. Został też ukazany na zdjęciach proces wytwarzania żelaza w dawnym piecu hutniczym - dymarka, w którym przez redukcję tlenkowych rud żelaza za pomocą węgla drzewnego otrzymywano żelazo w postaci gąbczastej, zawierającej żużel. >>zobacz<<

23 września 2009
Uwaga!!!
30 września (środa) o godz. 14.10 w sali nr 123 odbędzie się teoretyczny egzamin na kartę motorowerową.

Zgłoszenia do p. A. Włodarskiego i p. M. Grymbowskiego

Test (część teoretyczna) zawiera zestaw pytań o następującej tematyce:
  • znaki i sygnały drogowe,

• manewry na drodze,

• typowe sytuacje drogowe (skrzyżowanie drogi głównej z drogami podporządkowanymi, skrzyżowania dróg równorzędnych i z ruchem okrężnym,

• pierwsza pomoc ofiarom wypadków.

17 września 2009
W dziale konkursy pojawiły się informacje o planowanych konkursach z języka polskiego i religii w roku szkolnym 2009/2010.
Z pozostałych przedmiotów plan konkursów dodawany będzie sukcesywnie.

Zapraszamy gimnazjalistów do udziału w wymienionych konkursach.

3 września 2009
Dzisiaj do galerii zostały dodane zdjęcia z Inauguracji Roku Szkolnego 2009 - 2010.

Zapraszamy do oglądania
Może zobaczysz siebie i przy okazji ocenisz czy w obiektywie aparatu p. Ireny dobrze się prezentujesz :) >>zobacz<<

Strona 53 z 53 << < 50 51 52 53
19 października 2017