Strona Główna


Pobieralnia


Galeria


Linki


Szukaj


Kontakt

Nasze gimnazjum
Uczniowie
Rada Rodziców
Szkoła w obiektywie
Losowa fotografia
Inne
SKKT TREKKINGOWIE
Regulaminy wycieczek
Imieniny
Dzisiaj jest czwartek 19 października 2017.
Imieniny obchodzą;: Pelagia, Piotr, Ziemowit, Jan, Paweł, Izaak, Michalina, Michał
Sukcesy

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Miastku w roku szkolnym 2016/2017

  • Szymon Hołubowski: laureat etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i oręża polskiego”, VI miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady w tenisie stołowym chłopców
  • Karolina Mazella, Paulina Prychożdenko: laureatki etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i oręża polskiego”
  • Dominik Zmuda-Trzebiatowski: finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  • Dominik Wójtowicz: laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  • Wojciech Mostowski: finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  • Tomasz Kisielewski: finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  • Natalia Peta, Karolina Szyca: posłanki województwa pomorskiego na XXIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży
  • Martyna Żurawik, Dominik Zmuda-Trzebiatowski, Dominik Wójtowicz: finaliści Wojewódzkiego Konkursu „Poznaj Niemcy, tworząc grę planszową” organizowanego przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego
  • Wiktor Szmelter: I miejsce w Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym klasycznym
  • IV miejsce w Mistrzostwach Polski w badmintonie drużynowym dziewcząt: Klaudia Łopacka, Natalia Maciupa, Joanna Kosarzycka
  • II miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady 2017 w badmintonie drużynowym chłopców: Szymon Cybulski, Mateusz Gruba, Kasper Jereczek
  • V miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady 2017 w sztafetowych biegach przełajowych chłopców: Ryszard Bujwid, Szymon Cybulski, Wiktor Gajewski, Oskar Jankowski, Adrian Jóźwiak, Jakub Korniak, Wojciech Mostowski, Maciej Rembarz, Piotr Trzeciński, Jakub Wróblewski, Dominik Zmuda-Trzebiatowski
  • VI miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady w tenisie stołowym chłopców: Szymon Hołubowski, Oskar Jankowski, Michał Butkiewicz
  • VII miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady 2017 w piłce siatkowej plażowej dziewcząt: Julia Synak, Klaudia Łopacka, Katarzyna Śniegulska
  • II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady 2017 w piłce siatkowej dziewcząt: Patrycja Kropiewska, Martyna Żurawik, Julia Synak, Wiktoria Olter, Natalia Kuryś, Klaudia Łopacka, Katarzyna Śniegulska, Oliwia Bulczak, Wiktoria Wosińska, Monika Petrończak, Nikola Pałczyńska, Sandra Śpiewakowska, Roksana Jaśkiewicz
  • I miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2017 w piłce siatkowej plażowej dziewcząt: Martyna Żurawik, Patrycja Kropiewska
  •  II miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2017 w piłce siatkowej chłopców: Jakub Malinowski, Kacper Malinowski, Dominik Wójtowicz, Wiktor Gajewski, Jakub Gajowiak, Michał Pliskowski, Jakub Ginter, Szymon Wójcik, Jakub Włodarski, Błażej Kłonczyński, Szymon Cybulski, Jakub Wróblewski, Paweł Zdaniukiewicz
  •  II miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2017 w  piłce nożnej chłopców: Dominik Zmuda-Trzebiatowski, Kacper Malinowski, Wojciech Mostowski, Jakub Milewski, Jakub Wróblewski, Ryszard Bujwid, Jakub Korniak, Oskar Dzięcioł, Michał Pliskowski, Kamil Wierciński, Szymon Wójcik
  • II miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2017 w piłce nożnej dziewcząt O. Bulczak, W. Dworakowska, N. Foksińska, R. Jaśkiewicz, K. Krochmalska, N. Rup, W. Sycz, K. Śniegulska, W. Wisińska
  • III miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2017 w szachach: Dominik Zmuda-Trzebiatowski, Radosław Justka, Zuzanna Rapta, Michał Olejniuk
  • III miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2017 w unihokeju chłopców: R. Bujwid, Sz. Cybulski, Oskar Dzięcioł, W. Gajewski, J. Gajowiak, J. Ginter, J. Malinowski, K. Malinowski, Jakub Wróblewski, Paweł Zdaniukiewicz
  • III miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2017 w unihokeju dziewcząt: Marta Bulczak, Oliwia Bulczak, W. Dworakowska, R. Jaśkiewicz, A. Kaźmierczak, Paulina Kifner, J. Kosarzycka, K. Łopacka, Weronika Sycz, K. Śniegulska, Maria Terpilowska
  • II miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2017 w piłce koszykowej chłopców: Jakub Malinowski, Kacper Malinowski, Dominik Wójtowicz, Wiktor Gajewski, Jakub Gajowiak, Jakub Włodarski, Jakub Wróblewski, Jakub Ginter, Kacper Kisielewski, Szymon Wójcik
  • III miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2017 w piłce koszykowej dziewcząt: Martyna Żurawik, Patrycja Kropiewska, O. Bulczak, R. Jaśkiewicz, N. Kuryś, K. Łopacka, W. Olter, J. Synak, K. Śniegulska, M. Witomska
  • III miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2017 w piłce ręcznej chłopców: Jakub Malinowski, Kacper Malinowski, Dominik Wójtowicz, Wiktor Gajewski, Jakub Gajowiak, Jakub Włodarski, Jakub Wróblewski, Jakub Ginter, Szymon Wójcik, Ryszard Bujwid, Oskar Dzięcioł, Michał Marusiak, Jakub Milewski, Michał Pliskowski, Piotr Tzreciński, Kamil Wierciński, Paweł Zdaniukiewicz
  • III miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2017 w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt: Oliwia Bulczak, Martyna Krajecka, Wiktoria Machajewska, Agnieszka Malarska, Klaudia Nowak, Nikola Płachta, Natalia Rup, Natalia Śiwdzińska

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Miastku w roku szkolnym 2015/2016

Aleksandra Krochmalska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego; finalistka/laureatka VI Metropolitalnego Konkursu Papieskiego
Wojciech Mostowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Szymon Hołubowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Paweł Perechuda – finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
Dominik Zmuda-Trzebiatowski – poseł woj. pomorskiego na XXII sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży
Dominik Wójtowicz – poseł woj. pomorskiego na XXII sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży
Karolina Mazella – finalistka etapu wojewódzkiego XXI Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531–1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów"
Dominik Zmuda-Trzebiatowski, Dominik Wójtowicz, Wiktor Gajewski – finalista wojewódzkiego etapu konkursu „Śladami wolności – auf den Spuren der Freiheit – 25 lat jedności Niemiec”
Marlena Parzątka – Lipińska, Wiktoria Lewandowska, Patrycja Dzięcioł – finalistka wojewódzkiego etapu konkursu „Śladami wolności – auf den Spuren der Freiheit – 25 lat jedności Niemiec”
Patrycja Porożyńska, Karolina Szyca – finalistki wojewódzkiego etapu konkursu „Śladami wolności – auf den Spuren der Freiheit – 25 lat jedności Niemiec”

Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi im. Jana Pawła II w Miastku w roku szkolnym 2015/2016

III miejsce w półfinale wojewódzkim XVII Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt: Bulczak Oliwia, Jaśkiewicz Roksana, Kropiewska Patrycja, Kuryś Natalia, Łopacka Klaudia, Milewska Justyna, Pałczyńska Nikola, Petrończak Monika, Pruska Małgorzata, Synak Julia, Olter Wiktoria, Żurawik Martyna
III miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w piłce koszykowej dziewcząt: Bulczak Oliwia, Dorawa Joanna, Milewska Justyna. Szweda Aleksandra, Olter Wiktoria, Witomska Magdalene, Wpolska Magdalena
III miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w piłce koszykowej chłopców: Gajewski Wiktor, Gajowiak Jakub, Ginter Jakub, Kapiszka Michał, Kisielewski Kacper; Konwerski Jakub, Malinowski Jakub, Malinowski Kacper, Rudnoik Mateusz, Włodarski Jakub
III miejsce w finale powiatowym XVII Ginazjady w unihokeju chłopców: Gajewski Wiktor, Gajowiak Jakub, Ginter Jakub, Kapiszka Michał Konwerski Jakub, Lewandowski Oliver, Stec Jakub, Wiśniewski Oskar
II miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt: Bulczak Oliwia, Dorawa Joanna. Grzelak Magdalena, Jaśkiewicz Roksana, Każimierczak Agata, Krajecka Martyna, Krochmalska Katarzyna, Majewska Weronika Motow Paulina, Nowak Klaudia, Raczkowska Agata, Synak Julia
III miejsce finale powiatowym XVII Gimnazjady w sztafetowych biegach przełajowych: Błaszków Patryk, Bujwid Ryszrd, Gajowiak Jakub, Ginter Jakub, Iwaszko Wiktor, Jędraszko Tomasz, Lewandowski Oliver, Mostowski Wojciech, Niedzwiecki Sebastian, Ogórek Bartosz, Stec Jakub, Wiśniewski Oskar
II miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w tenisie stołowym chłopców: Hołubowski Szymon, Jankowski Oskar, Wójcik Szymon
III miejsce finale powiatowym XVII Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców: Dominik Nesterowicz, Wiktor Gajewski, Kacper Malinowski, Jakub Malinowski, Marcin Majewski, Maciej Treder, Arkadiusz Went, Szymon Cybulski
I miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w pchnięciu kulą chłopców: Gajewski Wiktor
udział w finale wojewódzkim XVII Gimnazjady w pchnięciu kulą chłopców: Gajewski Wiktor
III miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w rzucie oszczepem chłopców: Gajewski Wiktor
II miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w skoku w dal chłopców: Wojciechowski Dawid
III miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w skoku w dal chłopców: Jakub Stec
I miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w rzucie oszczepem chłopców: Rudnik Mateusz
II miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w pchnięciu kulą chłopców: Stec Jakub
III miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w pchnięciu kulą chłopców: Kapiszka Michał
II miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w rzucie oszczepem dziewcząt: Nesterowicz Klaudia
III miejsce w finale ogólnopolskim XVII Gimnazjady w badmintonie drużynowym dziewcząt: Ostrowska Klaudia, Dorawa Joanna
II miejsce w finale wojewódzkim XVII Gimnazjady w badmintonie drużynowym chłopców: Cybulski Szymon, Mostowski Wojciech
II miejsce w finale powiatowym XVII Gimnazjady w szachach: Dominik Zmuda-Trzebiatowski, Julia Butkiewicz, Michał Olejniuk

Sukcesy uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miastku w roku szkolnym 2014/2015

Filip Kobiec

• Uczeń uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, finalisty Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i oręża polskiego” oraz finalisty V Metropolitalnego Konkursu Papieskiego • Filip to ponadto finalista etapów rejonowych kuratoryjnych Konkursów: Języka Polskiego, Biologicznego i Geograficznego • Na egzaminie gimnazjalnym z historii uzyskał drugi wynik w szkole – 94% • Zajął II miejsce w Konkursie Fizycznym „Przekształcanie wzorów” • II miejsce w Konkursie „Polska i Polacy w II wojnie światowej” • Osiągnął średnią ocen 5,39 i wzorowe zachowanie. • Filip z godnością pełnił funkcję chorążego pocztu sztandarowego podczas wielu szkolnych i lokalnych uroczystości.

Paulina Olejniuk

• Uczennica uzyskała tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego oraz finalistki etapów rejonowych kuratoryjnych Konkursów: Języka Polskiego, Biologicznego i Geograficznego • Na egzaminie gimnazjalnym z matematyki uzyskała najwyższy wynik w szkole – 97% • Zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Literacko-Historycznym - Wielki twórca i jego dzieło „ Jan Parandowski – Mitologia” • I miejsce w Konkursie „Polska i Polacy w II wojnie światowej” • I miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Niemieckiego • I miejsce w Konkursie „11 listopada - Pierwszy Dzień Wolności” • I miejsce w Szkolnym Konkursie J. Angielskiego • To również Mistrz Biologii klas trzecich • Piękną recytacją uświetniała szkolne i lokalne uroczystości • Paulina osiągnęła średnią ocen 5,5 i wzorowe zachowanie.

Dominika Wiercińska

• Uczennica uzyskała tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego oraz tytuł finalistki etapu rejonowego kuratoryjnego Konkursu Geograficznego • Zajęła III miejsce w XIV Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Karola Wojtyły • I miejsce w VIII Konkursie Słownikowym „Kto ma bogatszy język” • III miejsce w konkursie „Liczby we frazeologii” • Piękną recytacją uświetniała szkolne i lokalne uroczystości. • Dominika osiągnęła bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Oliwia Kopowska

• Uczennica dwukrotnie została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, za swe osiągnięcie decyzją Pomorskiego Kuratora Oświaty została zwolniona z części egzaminu gimnazjalnego i otrzymała 100% • Aktywnie zaangażowała się w organizację wymiany polsko – niemieckiej z Oberschule Bad Fallignbostel • Oliwia zajmowała wysokie lokaty w wielu konkursach na szczeblu gminy i szkoły • osiągnęła dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Jakub Rutkowski

• Uczeń uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego • Na egzaminie gimnazjalnym z matematyki uzyskał drugi wynik w szkole – 93% • Zajął I miejsce w Konkursie Fizycznym „Przekształcanie wzorów” • Aktywnie pracował na rzecz szkoły podczas przygotowania Bałtyckiego Festiwalu Nauki • Jakub osiągnął bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Karolina Mazella

• Uczennica uzyskała tytuł laureatki Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i oręża polskiego” oraz finalistki etapu rejonowego kuratoryjnego Konkursu Geograficznego • Zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Literacko-Historycznym - Wielki twórca i jego dzieło „ Jan Parandowski – Mitologia” • I miejsce w XIV Konkursie Recytatorskim Poezji Prozy Karola Wojtyły • I miejsce w Konkursie Wiedzy o ADIS • II miejsce w Konkursie „Poznaj świat – środowisko człowieka” • II miejsce w Konkursie „11 listopada - Pierwszy Dzień Wolności” • Karolina osiągnęła średnią ocen 5,45 i wzorowe zachowanie.

Aleksandra Rekowska

• Uczennica uzyskała tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego • zajęła III miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Niemieckiego • Ola aktywnie zaangażowała się w organizację wymiany polsko – niemieckiej z Oberschule Bad Fallignbostel

Klaudia Szabłowska

• Uczennica uzyskała tytuł finalistki etapu rejonowego kuratoryjnego Konkursu Geograficznego • Zajęła III miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Niemieckiego • Otrzymała wyróżnienie w XII Miejsko–Gminnym Konkursie Literackim pt. „Narkomania – złudna wolność” • Klaudia z godnością pełniła funkcję asysty pocztu sztandarowego oraz zastępcy przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego • Osiągnęła średnią ocen 5,28 i wzorowe zachowanie.

Szymon Hołubowski

• Uczeń uzyskał tytuł finalisty etapu rejonowego kuratoryjnego Konkursu Historycznego • Zajął I miejsce w Powiatowym Konkursie Literacko-Historycznym - Wielki twórca i jego dzieło „ Jan Parandowski – Mitologia” • I miejsce w konkursie „Liczby we frazeologii” • III miejsce w Konkursie „Polska i Polacy w II wojnie światowej” • Szymon osiągnął średnią ocen 5,38 i wzorowe zachowanie.

Michał Kozieł

• Uczeń uzyskał tytuł finalisty etapu rejonowego kuratoryjnego Konkursu Informatycznego • Zajął III miejsce w VIII Konkursie Słownikowym „Kto ma bogatszy język” • I miejsce w konkursie „Omnibus geograficzny” • II miejsce w konkursie „Liczby we frazeologii” • Michał wykazał się dużym zaangażowaniem w pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, dbając o odpowiednie nagłośnienie imprez • Osiągnął średnią ocen 5,2 i wzorowe zachowanie.

Reprezentacja Gimnazjum w Miastku w badmintonie chłopców: Robert Cybulski, Łukasz Stępniewski i Szymon Cybulski

Chłopcy zajęli II miejsce w finale krajowym Gimnazjady 2015. Robert Cybulski za swą znakomitą grę znalazł się wśród wyróżnionych zawodników oraz był chorążym pocztu sztandarowego zawodów. Na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w grze pojedynczej zdobył brązowy medal. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy Juniorów w Badmintona, zajmując 33. miejsce. Ponadto Robert jest mistrzem powiatu bytowskiego w tenisie ziemnym. Szymon Cybulski na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików zdobył brązowy medal. Wyróżnieni chłopcy są zawodnikami Klubu Sportowego „Lednik”.

Reprezentacja Gimnazjum w Miastku w badmintonie dziewcząt: Joanna Dorawa oraz Klaudia Ostrowska

Dziewczęta są mistrzyniami województwa pomorskiego Gimnazajdy 2015 w badmintonie, zaś w finale krajowym zajęły IV miejsce. Dziewczęta ponadto wywalczyły srebrny medal w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików. Joasia i Klaudia są zawodniczkami Klubu Sportowego „Lednik”.

Reprezentacja Gimnazjum w Miastku w tenisie stołowym chłopców: Adam Sztobnicki i Krystian Tomczak

Chłopcy zdobyli drużynowo II miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady 2015

Reprezentacja Gimnazjum w Miastku w piłce koszykowej dziewcząt: Magdalena Kiljan, Klaudia Szwark, Paulina Breszka, Adrianna Ginter, Joanna Mirączka, Magdalena Witomska oraz Monika Witomska

Dziewczęta zajęły II miejsce w półfinale województwa pomorskiego w Gimnazjadzie 2015.

Reprezentacja Gimnazjum w Miastku w piłce siatkowej dziewcząt: Adriana Zaremba, Martyna Żurawik, Patrycja Kropiewska, Julia Synak, Natalia Kuryś, Wiktoria Olter, Klaudia Kuchenbekier, Nikola Pałczyńska, Monika Petrończak oraz Edyta Zaremba

Dziewczęta zajęły II miejsce w półfinale województwa pomorskiego w Gimnazjadzie 2015.

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Karolina Parzontka Lipińska
• finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (opiekun: p. M. Kuna)
• finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (opiekun: p. A. Kisielewska)
• III miejsce w Gminnym Konkursie Mitologicznym „Z wizytą na Olimpie” (opiekun: p. M. Kuna)
• II miejsce w finale powiatowym XV Gimnazjady w tenisie ziemnym

Oliwia Kopowska
• Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Katarzyna Rymon Lipińska
• finalistka IV Metropolitarnego Konkursu Papieskiego; w etapie diecezjalnym zajęła III miejsce (opiekun: p. J. Kobiec)
• finalistka etapu rejonowego kuratoryjnego Konkursu Chemicznego (opiekun: p. A. Opiela)
• finalistka Wojewódzko – Diecezjalnego Konkursu Biblijnego (opiekun: p. J. Kobiec)
• I miejsce w konkursie „Gimnazjalny Mistrz Ortografii” (opiekun: p. M. Kuna)

Paulina Olejniuk
• I miejsce w Gminnym Konkursie Mitologicznym „Z wizytą na Olimpie” (opiekun: p. J. Wcisło)
• III miejsce w międzyszkolnym konkursie literacko-historycznym: Twórca i jego dzieło – Henryk Sienkiewicz „Krzyżacy” (opiekun: p. J. Wcisło)
• I miejsce w Powiatowej Olimpiadzie wiedzy ph. HIV/AIDS a uzależnienia” pn. „Jestem świadomy- jestem bezpieczny”

Natalia Kowalska
• finalistka etapu rejonowego kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego (opiekun: p. M. Kuna)

Aleksandra Konik
• finalistka etapu rejonowego kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego (opiekun: p. M. Kuna)

Igor Schweda
• finalista etapów rejonowych kuratoryjnych Konkursów: Historycznego (opiekun: p. M. Łuczyk) i Geograficznego

Olivia Batko
• finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun: p. L. Rekowska)

Anna Czarnowska
• finalistka etapu rejonowego kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego (opiekun: p. E. Rudnik)
• I miejsce w gminnym Konkursie Języka Angielskiego
• I miejsce w XIII Konkursie Recytatorskim Poezji Prozy Karola Wojtyły

Sukcesy sportowe:

IV miejsce w finale krajowym XV Gimnazjady w badmintonie chłopców: Robert Cybulski, Kamil Gocan i Paweł Szweda
V miejsce w finale krajowym XV Gimnazjady w badmintonie dziewcząt: Joanna Dorawa, Klaudia Wolska i Magdalena Wolska
II miejsce w finale wojewódzkim XV Gimnazjady w Indywidualnej LA w biegu na 300 m: Florian Rzeczkowski
III miejsce w finale wojewódzkim XV Gimnazjady w tenisie stołowym: Kamil Sztobnicki i Krystian Tomczak
IV miejsce w finale wojewódzkim XV Gimnazjady w tenisie ziemnym: Natalia Zwierzchowska
V miejsce w finale wojewódzkiej XV Gimnazjady w piłce plażowej: Adrianna Zaremba, Edyta Zaremba, Joanna Milewska
VI miejsce w finale wojewódzkim XV Gimnazjady w Indywidualnej LA w pchnięciu kulą: Przemysław Ciesiołkiewicz
II miejsce w półfinale wojewódzkim XV Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt: Adrianna Zaremba, Edyta Zaremba, Joanna Milewska, Wiktoria Małysz, Kinga Soja, Ewelina Guła
III miejsce w półfinale wojewódzkim XV Gimnazjady w piłce koszykowej dziewcząt: Klaudia Szwark, Joanna Mirączka, Magdalena Witomska, Magdalena Kiljan, Patrycja Wolska, Agata Kandziora, Paulina Breszka
II miejsce w finale powiatowym XV VGimnazjady w tenisie ziemnym: Konrad Haraziński
II miejsce w finale powiatowym XV Gimnazjady w drużynowych biegach przełajowych: Płachta Mateusz, Jereczek Jakub, Świątek Brzeziński Kacper, Bohdan Jakub, Rzeczkowski Florian, Rudnik Paweł, Bednarz Jakub, Ostrowski Hubert, Ostrowski Marcin, Stańczak Paweł
III miejsce w finale powiatowym XV Gimnazjady w piłce nożnej: Kamil Walus, Mateusz Płachta, Florian Rzeczkowski, Paweł Rudnik, Hubert Ostrowski, Marcin Ostrowski, Paweł Stańczak, Piotr Baranowski, Marcin Jędryczka, Paweł Lamorski, Oskar Wiśniewski, Marcin Majewski

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Aleksandra Ząbek III h: Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego, Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Karolina Parzontka–Lipińska II a: Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Robert Szachowski III g: Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Magdalena Świątek–Brzezińska II i: Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Olivia Batko II e: Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Osiągnięcia sportowe:

I miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady 2013 w piłce siatkowej dziewcząt: Karolina Rymon - Lipińska, Adrianna Zaremba, Edyta Zaremba, Katarzyna Weryk, Wiktoria Małysz, Joanna Milewska, Małgorzata Ziółkowska, Patrycja Świergocka, Klaudia Kamińska

V miejsce w finale wojewódzkiej Gimnazjady 2013 w tenisie stołowym: Kamil Sztobnicki, Krystian Tomczak, Kamil Górko, Kamil Ginter

I miejsce w finale wojewódzkiej Gimnazjady 2013 w badmintonie, V miejsce w mistrzostwach kraju w badmintonie: Robert Cybulski, Kamil Gocan i Łukasz Stępniewski

II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady 2013 w piłce koszykowej chłopców: Michał Spalik, Michał Jura, Norbert Koźlik, Patryk Tkaczyk, Cezary Szamocki, Jakub Bohdan, Bartosz Pietruszyński, Igor Scheda, Michał Kurkul, Bartosz Grzelak

II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady 2013 w piłce nożnej: Bartosz Stoltman, Hubert Kowalewski, Bartosz Kilański, Dawid Smoluchowski, Marcin Jamniak, Paweł Stańczak, Hubert Ostrowski, Michał Trzeciński, Kamil Walus, Marcin Zdaniukiewicz, Przemysław Dorawa

III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady 2013 w piłce koszykowej dziewcząt: Joanna Mirączka, Magdalena Kiljan, Paulina Breszka, Emilia Kwiatkowska, Natalia Ochałek, Klaudia Szwark, Eliza Glaza, Kamila Kifner, Magdalena Witomska, Agata Kędziora, Patrycja Wolska

II miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2013 w szachach:Klaudia Siatkowska, Tymoteusz Malinowski, Dawid Kędzierski, Jakub Zdaniukiewicz

III miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2013 w sztafetowych biegach przełajowych: Florian Rzeczkowski, Jakub Bohdan, Jakub Jereczek, Roman Dykyj, Michał Hinc, Dawid Smoluchowski, Mateusz Płachta, Tomasz Golubski, Hubert Ostrowski, Hubert Kowalewski, Mariusz Berliński, Paweł Stańczak

III miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2013 w tenisie stołowym dziewcząt: Zuzanna Justka, Patrycja Mazur

III miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2013 w unihokeju dziewcząt: Roksana Michalska, Klaudia Kamińska, Agata Zielonka, Patrycja Jóźwikiewicz, Adrianna Zaremba, Edyta Zaremba, Joanna Milewska, Aleksandra Kowalska, Agnieszka Grysztar, Kinga Fijałkowska

III miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2013 w unihokeju chłopców: Paweł Zabłocki, Piotr Zabłocki, Marcin Zdaniukiewicz, Hubert Kowalewski, Marcin Jędryczka, Kamil Gocan, Maciej Siach, Paweł Szweda

III miejsce w finale powiatowym Gimnazjady 2013 w piłce ręcznej chłopców: Marcin Jamniak IIIa, Maciej Siach IIIe, Michał Trzeciński IIIa, Smoluchowski Dawid IIIa, Przemysław Dorawa IIIa, Bartosz Stoltman IIIb, Przemysław Zamorski IIe, Kamil Gocan IIe

I miejsce w biegu na 300 m w finale powiatowym Gimnazjady 2013 w Indywidualnej LA – Mariusz Berliński IIId

I miejsce w biegu na 100 m w finale powiatowym Gimnazjady 2013 w Indywidualnej LA - Mariusz Berliński IIId

I miejsce w biegu na 2000 m w finale powiatowym Gimnazjady 2013 w Indywidualnej LA - Hubert Kowalewski IIIe

I miejsce w rzucie oszczepem w finale powiatowym Gimnazjady 2013 w Indywidualnej LA - Filip Kozłowski IIIi

I miejsce w rzucie kulą chłopców w finale powiatowym Gimnazjady 2013 w Indywidualnej LA - Filip Kozłowski IIIi


Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 Zuzanna Harat – to laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego – za to osiągnięcie decyzją Pomorskiego Kuratora Oświaty została zwolniona z części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego. Ponadto reprezentowała gimnazjum w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego, uzyskała wysoką średnią ocen 5,33 i wzorowe zachowanie, zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim oraz II miejsce w konkursie geograficznym pt. „Lodowce i lądolody plejstoceńskie na obszarze Polski”.

 Anna Kądziera - to finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, uzyskała bardzo wysoką średnią ocen 5,71 i wzorowe zachowanie, ponadto reprezentowała gimnazjum w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Historycznego oraz Języka Angielskiego, jest Mistrzem Ortografii Gimnazjum w Miastku; zajęła I miejsce w konkursie języka niemieckiego „Miastko – perłą na Pomorzu”; I miejsce w konkursie „Z frazeologią za pan brat”; I miejsce w konkursie języka angielskiego; II miejsce w IX Miejsko-Gminnym Konkursie Literackim, III miejsce w konkursie geograficznym pt. „Lodowce i lądolody plejstoceńskie na obszarze Polski” oraz III miejsce w konkursie „Poznaj region, w którym żyjesz”.

 Nela Pakuła – to finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Uzyskała bardzo wysoką średnią ocen 5,67 i wzorowe zachowanie, ponadto zajęła II miejsce w finale regionalnym konkursu recytatorskiego „Ptaki i ptaszki polne”, II miejsce w konkursie recytatorskim poezji i prozy Karola Wojtyły, I miejsce w szkolnym etapie konkursu „Z wizytą na Olimpie”, III miejsce w konkursie „Z frazeologią za pan brat” oraz III miejsce w szkolnym konkursie chemicznym; pełni funkcję asysty pocztu sztandarowego.

 Patrycja Sznejkowska – to finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, reprezentowała gimnazjum w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Fizyki, uzyskała wysoką średnią ocen 5,33 i wzorowe zachowanie, zajęła I miejsce w konkursie „Omnibus geograficzny”, I miejsce w konkursie pt. „Atrakcje turystyczne w krajach niemieckojęzycznych”, I miejsce w szkolnym etapie konkursu „Z wizytą na Olimpie”, II miejsce w konkursie geograficznym „Poznaj swój kraj” oraz III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Niemieckojęzycznej.

 Karolina Majewska – to finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, ponadto reprezentowała gimnazjum w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, Matematycznego, uzyskała wysoką średnią ocen 5,56 i wzorowe zachowanie, zajęła I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym dla klas III oraz I miejsce w szkolnym konkursie chemicznym; pełni funkcję asysty pocztu sztandarowego.

 Aleksandra Ząbek – to posłanka z województwa pomorskiego na Sejm Dzieci i Młodzieży; reprezentowała gimnazjum w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, Geograficznego, Biologicznego oraz Języka Niemieckiego, Uzyskała najwyższą w gimnazjum średnią ocen 5,92 i wzorowe zachowanie, zajęła I miejsce w konkursie chemicznym dla klas drugich, I miejsce w konkursie geograficznym pt. „Lodowce i lądolody plejstoceńskie na obszarze Polski”, I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Niemieckojęzycznej oraz II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym dla klas II.

 Zbigniew Strzelecki – to dwukrotny finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, ponadto reprezentował gimnazjum w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego; uzyskał wysoką średnią ocen i bardzo dobre zachowanie.

 Zuzanna Muchowska – to finalistka Wojewódzko-Metropolitalnego Konkursu Biblijnego, reprezentowała gimnazjum w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Historycznego oraz Matematycznego, uzyskała bardzo wysoką średnią ocen 5,85 i wzorowe zachowanie, zajęła I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym dla klas II, II miejsce w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Fauna i flora powiatu bytowskiego” oraz III miejsce w szkolnym konkursie chemicznym.

 Żaneta Witka – Jeżewska – to posłanka z województwa pomorskiego na Sejm Dzieci i Młodzieży, reprezentowała gimnazjum w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego oraz Matematycznego, uzyskała wysoką średnią ocen 5,67 i wzorowe zachowanie, zajęła I miejsce w szkolnym konkursie na album pt. „Najpiękniejsze miasto w Niemczech”. Żaneta pełni funkcję sekretarza samorządu szkolnego.

 Karolina Parzontka Lipińska - uzyskała wysoką średnią ocen 5,36 i wzorowe zachowanie; zajęła III miejsce w gminnym konkursie recytatorskim pt. "Czyste środowisko receptą na zdrowe życie", I miejsce w szkolnym konkursie chemicznym dla klas pierwszych, I miejsce w szkolnym konkursie chemicznym, II miejsce w konkursie geograficznym "Człowiek a środowisko", III miejsce w szkolnym konkursie "Z frazeologią za pan brat" oraz wyróżnienie w IX Miejsko-Gminnym Konkursie Literackim pt. „Narkomania - droga donikąd".

 Anna Czarnowska - uzyskała wysoką średnią ocen 5,36 i wzorowe zachowanie; Zajęła I miejsce w XI Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Karola Wojtyły "Myśl jest przestrzenią dziwną", I miejsce w gminnym konkursie recytatorskim pt. "Czyste środowisko receptą na zdrowe życie", I miejsce w szkolnym konkursie pt. „Kto ma bogatszy język" oraz II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym dla klas pierwszych.

Alicja Fedyczkowska - uzyskała wysoką średnią ocen 5,36 i wzorowe zachowanie, reprezentowała gimnazjum w etapie rejonowym przedmiotowego konkursu języka polskiego, zajmując wysoką lokatę, zajęła II miejsce w IX Miejsko-Gminnym Konkursie Literackim pt. „Narkomania - droga donikąd", III miejsce w konkursie języka angielskiego oraz IV miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim pt. "Twórca i jego dzieło" - "Mitologia Greków i Rzymian".

Anna Szabla – to Laureatka ogólnopolskiego projektu historyczno-filmowego pt. „Rówieśnicy”; reprezentowała gimnazjum w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, uzyskała wysoką średnią ocen 5,44 i wzorowe zachowanie.

 Agata Topolińska – to Laureatka ogólnopolskiego projektu historyczno-filmowego pt. „Rówieśnicy”, ponadto zajęła II miejsce w konkursie języka niemieckiego „Miastko – perłą na Pomorzu”.

Sukcesy sportowe


 Damian Wosiński – w swojej dyscyplinie, czyli biegu na 100 m został wicemistrzem Polski, zajął IV miejsce w Małym Memoriale im. Janusza Kusocińskiego w Kielcach, w XIII Gimnazjadzie 2012 mistrz województwa pomorskiego, zajął też I miejsce w biegu sztafetowym na 100 m oraz I miejsce w finale Wojewódzkiej Olimpiady „Dysk pomorski”, został wicemistrzem Okręgu Juniorów i Juniorów Młodszych w Gdańsku. Damian wchodzi w skład kadry województwa pomorskiego.

Paweł Sokół - reprezentował gimnazjum w IV Powiatowym Konkursie Informatycznym; uzyskał wysoką średnią ocen i wzorowe zachowanie, zajął I miejsce w sztafecie chłopców 4x100 m w Mistrzostwach Okręgu Młodzików, I miejsce w sztafecie w wojewódzkiej Gimnazjadzie, IV miejsce w wojewódzkiej Gimnazjadzie w biegu na 300 m, V miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Okręgu Juniorów Młodszych.

Reprezentacja Gimnazjum w Miastku w piłce siatkowej dziewcząt: Weronika Zwolska, Karolina Minciukowska, Agata Kuna, Roksana Gliszczyńska, Karolina Rymon - Lipińska, Aleksandra Klim, Małgorzata Wysocka, Katarzyna Weryk, Wiktoria Małysz, Joanna Milewska, Małgorzata Ziółkowska – dziewczęta zdobyły II miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady 2012;

Reprezentacja Gimnazjm w Miastku w piłce koszykowej chłopców: Maciej Kobiec, Filip Kopeć, Piotr Mynio, Kamil Pocheć, Radosław Rutecki, Dawid Jaworski, Bartosz Wdowiak – uczniowie zdobyli II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady 2012;

 Reprezentacja Gimnazjm w Miastku w piłce nożnej: Szymon Zielonka, Mateusz Gostomski, Robert Ostrowski, Krzysztof Kłos, Mateusz Felski, Michał Kowalski, Hubert Kozieł, Dawid Smoluchowski, Damian Wiśniewski, Michał Trzeciński, Jacek Czerwiński, Robert Breszka, Kamil Jędryczka, Damian Stańczak, Mateusz Serafin, Maciej Kalinowski, Aleksander Czekaj, Mateusz Bachman – chłopcy zajęli II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady 2012;

Reprezentacja Gimnazjm w Miastku w piłce koszykowej dziewcząt: Karolina Szyca, Sandra Pauksztełło, Weronika Pikuła, Weronika Wnuk Lipińska, Daria Mazurek, Klaudia Włodarska, Natalia Milewska, Klaudia Miecznikowska, Patrycja Wolska – dziewczęta zajęły III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady 2012.




Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 20010/2011

Katarzyna Smolarek - III d
• Laureata Konkursu Historycznego
• Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
• Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
• Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
• Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizyki z Astronomią
• Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
• Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
• Gimnazjalny Mistrz Ortografii
• VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym

Zbigniew Strzelecki - II g
• Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Kądziera - I f
• Finalistka Wojewódzko-Metropolitalnego Konkursu Biblijnego

Igor Hnat - III d
• Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Michał Smolarek - I f
• Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
• Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
• Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
• V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym

Kamila Cybulska - III f
• III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym

Weronika Wowk - III f
• Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży z województwa pomorskiego

Żaneta Bartczak - III b
• Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Karolina Cybulska - III f
• III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym

Anita Wiśniewska - III f
• Laureatka Konkursu Języka Polskiego
• Laureatka XXVII Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w kat. poezja
• Wyróżniona w XXVII Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w kat. proza
• Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży z województwa pomorskiego

Oskar Maszka - III b
• Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Osiągnięcia sportowe:

II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt

Karolina Minciukowska, Weronika Zwolska, Agata Kuna, Monika Medyka, Roksana Gliszczyńska, Małgorzata Wysocka, Aleksandra Klim, Karolina Rymon Lipińska, Katarzyna Weryk, Klaudia Kamińska

II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce koszykowej chłopców

Bartosz Wdowiak, Filip Kopeć, Maciej Kobiec, Mateusz Orczyk, Jakub Bober, Piotr Mynio, Kamil Pocheć, Grzegorz Śliwiński, Robert Breszka, Tomasz Łój, Krzysztof Kłos, Dawid Jaworski

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce koszykowej dziewcząt
Karolina Szyca, Sandra Pauksztełło, Klaudia Włodarska, Weronika Pikuła, Weronika Wnuk-Lipińska, Alicja Dwulit, Justyna Jawor

Damian Wosiński - I miejsce w biegu na 100 m chłopców w Finale Powiatowej Gimnazjady
Paweł Sokół - II miejsce w biegu na 100 m chłopców w Finale Powiatowej Gimnazjady

I miejsce w sztafecie 4×100 m chłopców w Finale Powiatowej Gimnazjady: Damian Wosiński, Paweł Sokół, Filip Kopeć, Piotr Goman;
Piotr Szastak – II miejsce w skoku wzwyż chłopców w Finale Powiatowej Gimnazjady;
Klaudia Włodarska – II miejsce w pchnięciu kulą dziewcząt w Finale Powiatowej Gimnazjady;
II miejsce w Finale Powiatowej Gimnazjady w piłce nożnej chłopców;
IV miejsce w Finale Powiatowej Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców;
IV miejsce w Finale Powiatowej Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców.

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2009/2010

Mateusz Duda - III j
• Laureat Konkursu Fizyki z Astronomią
• Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
• Finalista Ligi Matematycznej
• Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

Katarzyna Smolarek - II d
• Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
• Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Adriana Maksymów - III d
• Finalistka wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy”

Bartosz Ambroziak - III e
• Finalista wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy”

Tomasz Mendyka – III i
• Finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Wiktoria Dykyj, Ewelina Rycerz i Tomasz Mendyka – III i
• Posłowie na XVI Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży z województwa pomorskiego

Katarzyna Wolska, Joanna Jura – III h
• Laureatki XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

Dagna Ziomek – III i
• Wyróżnienie w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

Agata Kądziera – III h
• II miejsce w IX edycji międzyszkolnego konkursu „Gimnazjalny Mistrz Ortografii”

Żaneta Witka-Jeżewska – I f
• Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Nasi bliscy, nasze dzieje, nasza pamięć”- Straty osobowe i ofiary represji pod okupacją niemiecką.

Osiągnięcia sportowe:

IX miejsce w VI Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Finale Województwa Pomorskiego w piłce siatkowej dziewcząt:

Kamila Adamiec, Kinga Kiel, Katarzyna Kiełpińska, Celina Jarocka, Magdalena Kułynycz, Agata Kuna, Weronika Zwolska, Karolina Minciukowska, Aleksandra Klim, Roksana Gliszczyńska, Pola Filipowicz, Monika Mendyka

III miejsce w Półfinałach Województwa Pomorskiego w piłce koszykowej chłopców:
Piotr Pilarski, Adam Gwóźdź, Kamil Syczewski, Maciej Kobiec, Filip Kopeć, Piotr Pakuła, Rafał Śliwiński, Grzegorz Śliwiński

I miejsce w Finale Powiatowej Gimnazjady w piłce koszykowej dziewcząt:
Marlena Ostrowska, Jolanta Ostrowska, Marta Zientarska, Anna Jasińska, Katarzyna Kiełpińska, Martyna Krawczyk, Karolina Szyca, Alicja Dwulit, Sandra Pauksztełło, Klaudia Miecznikowska, Weronika Kopp Osrtowska, Weronika Pikuła, Weronika Wnuk Lipińska

I miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w badmintonie:
Robert Smoluchowski, Łukasz Żarski, Aleksandra Paprzycka, Paulina Krzemińska

I miejsce w Finale Powiatowej Gimnazjady w biegach przełajowych:
Damian Wosiński

III miejsce w Finale Powiatowej Gimnazjady w biegach przełajowych:
Paweł Sokół

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2008/2009

W roku szk. 2008/2009 uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w konkursach przedmiotowych z języka polskiego, języka niemieckiego, historii, geografii, biologii, chemii, matematyki i fizyki z astronomią. Do etapu szkolnego przystąpiło 85 uczniów, z czego 19 zakwalifikowało się do etapu rejonowego.
Finalistami etapu wojewódzkiego zostało 6 uczniów:

Anita Wiśniewska kl. I f – uczennica p. Małgorzaty Kuny (j. polski)

Agata Kądziera II i – uczennica p. Barbary Orlikowskiej (j. polski)

Mateusz Żuchowski III a – uczeń p. Lidii Rekowskiej (j. niemiecki)

Małgorzata Zdaniukiewicz III g – uczennica p. Marka Kruszewskiego (historia)

Mateusz Duda II j – uczeń p. Wisławy Kądziery (matematyka)

Paulina Jankowska III c – uczennica p. Mirosława Hołubowskiego (fizyka)


Bip
Bip
Facebook
Bip
Logo szkoły
Patron szkoły
Szkoły Partnerskie
Bad Fallingbostel
Tytuvenai
SDiM
Eduko
PROJEKT EDUKO
MSO
Miasteckie
Stowarzyszenie Oświatowe
Kalendarz
Październik 2017
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
19 października 2017
Źródło: MeteoGroup
Pomóż dzieciom
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Język polski
Język polski
Jeżdżę z głową
Jeżdżę z głową
Projekt edukacyjny 11/12
Projekt edukacyjny 11/12
Administrator:markgry Copyright © Gimnazjum Miastko 2011 6711901 Unikalnych wizyt